Івано-Франківськ Вулиця Степана Бандери, 10Б;Івано-Франківськ Вулиця Володимира Великого, 14
praktyk.com.ua +380 342725088

Про компанію:

Продаж дверей, паркету, ламінату, паркетної дошки, супутніх товарів.

Добрий день, шановний покупець! Ми персонал гіпермаркету «Практик», щиро дякуємо вам за увагу, яку Ви приділили нам і нашій компанії.Без удаваної скромності, гіпермаркет "Практик" є найбільший по торговельної площі та за представленим асортиментом підлоги та дверей в Івано-Франківську.

Гіпермаркет «Практик» на ринку підлогових покриттів та дверей має досвід роботи понад 12 років. За цей час ми повністю вивчили всі пропозиції, що є на нашому ринку, із радістю готові допомогти Вам розібратися у всьому різноманітті покриттів для підлоги, та допомогти  Вам з вибором.Ми ніколи не були прихильниками одного виробника, чи то тільки одного найменування товару.

Великий асортимент пропонованої продукції та сучасні види підлогових покриттів допоможуть вирішити всі завдання, які Ви ставите перед підлогою:традиційний штучний паркет, масивна і терасна дошка;тришарова і двошарова паркетна дошка;екзотичний паркет;ламінат;корковий паркет;вінілова підлога;паркетні полотна палацового та геометричного паркету;інкрустований паркет;стінові панелі;елітний шкіряний підлогу;широкий спектр паркетної хімії та супутніх товарів.

Наші якісні натуральні матеріали чудово поєднуються з будь-яким стилем Вашого будинку.Традиційні дуб, ясен, бук, клен, вишня, горіх завжди актуальні, а екзотичні мербау, ятоба, венге, тик, а також багато інших на піку моди.

Ми зможемо задовольнити самий вимогливий творчий смак. Унікальний палацовий і художній паркет стане прикрасою Вашого будинку.Розставити акценти або звернути увагу на деталі? Вибирати і творити...Ви прагнете до натуральних матеріалів?Ви дорожите речами, що мають свою історію і особливу цінність особисто для Вас?Такими, як натуральні дерев'яні підлоги...

Ми втілимо всі, що Ви захочете! Натуральні матеріали, зразки кращих світових виробників і якісне виконання...

Ми подбаємо про Ваш затишок і престиж! І в цьому нам допоможе величезний досвід роботи і чудове знання ринку!

Ми впевнені, що наші ціни Вас дуже порадують, так як рішення приймається з Вами разом, і для цього не потрібні узгодження з кимось ще... І у нас абсолютно все прозоро, без схованих фінансових витрат! Якщо є знижка, то вона актуальна для Вас! А знижок дійсно багато...Ми чекаємо вас у гіпермаркеті  «Практик».


Переглядів: 116
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання