Івано-Франківськ Вулиця Івана Миколайчука, 16а, офіс 201, пов. 2
+380 688077930

Про компанію:

Виготовлення металопластикових конструкцій, вхідних та міжкімнатних дверей, підвіконь, відливів, москітних сіток, жалюзі, ролет.

  Найкращі вікна  високої якості  від виробника за дуже привабливою ціною!Зателефонувавши до нас і порахувавши вікна, Ви зрозумієте що недорогі якісні пластикові вікна існують. Металопластикові вікна Steko - це  поєднання сучасних технологій, стилю і високоякісних матеріалів. Це забезпечує якість експлуатації, прекрасну міцність наших виробів. 
Вікна від виробника Steko відрізняються своєю  довговічністю і стійкістю до будь яких погодніх впливів .Ми даємо гарантію 7 років на наші вироби і відповідаємо за свої слова! Вікна Steko нагороджені сертифікатами якості європейського рівня, відрізняються екологічністю і не виділяють шкідливих речовин, а також відповідають всім стандартам пожежної безпеки.З нами ви завжди будете в безпеці, теплі і комфорті! 

Металопластикові двері Steko - мистецтво в русі.Металопластикові двері Steko виготовляються так, щоб точно відповідати побажанням клієнта і можуть бути будь-якої конфігурації і дизайну! Ми робимо і встановлюємо міжкімнатні, вхідні та балконні двері, які прекрасно впишуться в інтер'єр і будуть радувати вас довгі роки.

Пропонуємо:

- Балконні
- Міжкімнатні
- Вхідні двері

Придбайте якісні вхідні та міжкімнатні двері, які вже завоювали довіру покупців.Ми запропонуємо для вас ідеальне поєднання ціна-якість. 

Ролети - раціональне рішення для захисту будинку
Захисні ролети Steko просто необхідні в кожному сучасному будинку, офісі або магазині. Це ідеальне рішення, яке багато разів підвищує рівень безпеки, енергозбереження і шумоізоляції, так що міцно задумайтеся! Установка може проводиться як при будівництві нової будівлі, так і монтуватися на вже введені в експлуатацію будівлі.Спеціально для магазинних вітрин і точок у торговельних центрах існує оригінальне рішення - ролетних решітка Steko. Вона дозволяє зберегти естетику зовнішнього вигляду і дає абсолютний захист від злому.

Функції ролетів Steko:

- Захист від сторонніх
- Захист від шуму
- Захист від поганої погоди
- Захист від сонця та економія енергії.

Монтаж  ролетів повинен проводитись професіоналами! Точність і акуратність монтажу вирішує багато чого, у тому числі ефективність роботи і довговічність, що ми і гарантуємо!


Переглядів: 146
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання