Івано-Франківськ Вулиця Коновальця, 16
locksmaster.ua +380 342507494

Про компанію:

Продаж та сервіс сейфів, дверей, замків. Виготовлення ключів.

Як і будь-який інший механізм, замок від хвіртки, сейфа, валізи, меблів, квартири, офісу, гаража, мопеда, мотоцикла і автомобіля рано чи пізно потребує профілактики та ремонту. Крім постійного стирання секретної частини замків ключами, вони піддаються й іншим впливам. Замки працюють на морозі, під палючим сонцем і в підвищеній вологості. Разом з ключами, вітром, протягом і вологою, всередину замків постійно потрапляє пил і бруд.

Багато замків терплять надмірні навантаження від перекосів при неякісному монтажі. Кожен раз, коли замок відкривається або закривається, його деталі піддаються механічним впливам. Недбале ставлення, термічна і механічна деформація, корозія металу, бруд, тертя і перевантаження призводять до поломки замка, а в такому випадку вам допоможуть майстри з «ЛоксМайстер».

Наші переваги:понад 15 років на ринку;мережа магазинів по Україні — 8 локсмайстер-центрів, розташованих у 6 містах (Київ: Печерськ, Поділ, Центр; Одеса, Львів, Дніпро, Чернівці, Івано-Франківськ);грамотна консультація та детальна відповідь на всі питання, що можуть виникнути у клієнта;професійні працівники та постійне покращення сервісу дозволяють подбати про покращення послуг і гарантувати вам їх відмінну якість.

Пропонуємо скористатись:консультацією з виїздом локсмайстра;встановленням, заміною замкових циліндрів;встановленням захісної фурнітури, броненакладок;встановленням дверних замків;виготовленням ключів;сервісом та перекодуванням замків, циліндрів;встановленням металевих дверей;встановленням та розробкою систем контролю доступу;встановленням дверних дотягувачів;встановленням комплексного рішення;декоруванням вхідних дверей.


Переглядів: 109
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання