Івано-Франківськ Вулиця Бельведерська, 23Б

Про компанію:

Продаж сантехніки, світильників, металопластикових вікон, вхідних та міжкімнатних дверей, жалюзі, ролет.

Помешкання або офіс, інше приміщення, в якому відсутні різні сучасні комунікації, може бути схожим на звичайну коробку та виявитися малопридатним для життя чи перебування в ньому. Адже, люди вже настільки звикли до комфорту, що не можуть уявити свого існування без води, світла та тепла у помешканні, без інших вигод, які є незамінними супутниками нормального функціонування людей 21 століття.

Тож, товарний асортимент магазину «Сантехмаркет» зацікавить багатьох. Адже, ми, власне даруємо людям омріяний комфорт і затишок, робимо їхнє життя більш зручним, простим, легким і приємним.

Яким чином?Пропонуємо:змішувачі, зокрема й змішувачі вбудованого монтажу, стаціонарні та кухонні змішувачі;люстри та світильники;меблі для ванної кімнати;ванни й душові кабіни;рушникосушки;унітази;різні інсталяції;термостати;кераміку для ванної кімнати;вікна та двері тощо.Думаєте, ми чарівники? Ні, ми люди які люблять свою роботу та прагнуть покращити життя інших завдяки своїм професійним умінням.

Наші переваги:Саме у нашому магазині на вас чекає великий вибір сучасної елітної сантехніки, розкішних світильників, віконно-дверної продукції та інших товарів від провідних виробників (світових та вітчизняних). Радимо, зокрема, звернути увагу на представлену у нас продукцію німецької компанії «Grohe». Адже, ця компанія має неймовірно високі стандарти якості. Тож, користуючись змішувачем чи іншими товарами ТМ «Grohe» ви таки відчуєте різницю.

З нами зручно: магазин розташований у центральній частині міста.Наші товари приємно вразять вас не тільки надійністю, високою якістю та ергономічністю, а й стильним дизайном. Так, запропонуємо кожному унікальні дизайнерські рішення. Адже, краса й стиль втілені в кожному елементі представлених у нас виробів.З нами вигідно: регулярно діють знижки для клієнтів.

Обирайте красу та комфорт, знаходьте їх у «Сантехмаркет»!


Переглядів: 101
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання