Івано-Франківськ Вулиця Тичини, 19а

Про компанію:

Ремонт теле-, радіо- та відеоапаратури. Встановлення супутникових систем. Продаж, монтаж металопластикових конструкцій, вхідних, міжкімнатних дверей. Порізка і оформлення скла та дзеркал.

Ми спеціалізуємось на продажу та встановлення вікон, балконних рам, міжкімнатних та металевих дверей.Ми гарантуємо відмінну якість продукції, а також подальшої установки.Виробники, нашої продукції, використовують виключно передові технологій.

Завдяки цьому, навіть найдешевші двері і вікна виготовлені, більш практичні, ніж звичайні дерев'яні або сталеві (металеві).Ремонт, а саме заміна вікон та дверей, є одним з найдорожчих інвестицій в сімейному бюджеті. Тому, варто дізнатися основні принципи хорошої установки.

Найчастіше, при виборі виробника, на перший план ставати питання ціни, але такий підхід не завжди гарантує, що це був правильний вибір.Що стосується установки, монтажники нашої компанії мають величезний досвід.

Вирівнювання і очищення косяків, належна герметизація простору між віконною рамою і стіною. Завершимо процес установки вікна монтажем внутрішніх підвіконь та обов'язковим регулюванням, оскільки вікна повинні відкриватися і закриватися без необхідності застосовувати силу.А також, не забудьте потурбуватись про вашу техніку.

Майстри із величезним досвідом роботи приведуть до ладу будь-яку електричну річ  у вашому домі:Ремонт телевізорів;Ремонт музичних центрів;Ремонт DVD;Ремонт VCD;Ремонт MP3;Ремонт MP4;Ремонт підсилювачів НЧ;Ремонт тюнерів;Ремонт пультів Д/у;Ремонт зарядних пристроїв;Ремонт радіоелектронної апаратури;та багато іншого.


Переглядів: 112
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання