Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 68
+380 500880979

Про компанію:

Продаж та встановлення металопластикових вікон, вхідних і міжкімнатних дверей, дверних замків, сейфів, гаражних воріт. Фурнітура до вікон, дверей, воріт.

«Замки Двері Сейфи» — професійне підприємство, що спеціалізується на продажі та встановленні дверей, металопластикових вікон, гаражних воріт, сейфів.Пропонуємо фахову допомогу досвідченого майстра, який здійснює виїзд на заміри та встановлення вікон та дверей.Клієнти мають можливість замовити бажані двері — будь-якого дизайну, рівня захисту та інших побажань. 

Ви можете замовити вхідні та міжкімнатні двері різних відтінків та фактур, доповнені кованими елементами, склом. Підберемо надійні замки.Також, ми займаємося розсувними гаражними воротами. В наявності різноманітна фурнітура та аксесуари до вікон, дверей та воріт.

Підприємство «Замки Двері Сейфи» пропонує:двері вхідні та міжкімнатні;віконну та дверну фурнітуру;ручки та замки;гаражні ворота;сейфи (меблеві, стінні, банківські, протизламні, електронні), є можливість виготовити сейф на ваше замовлення.А також, пропонуємо ремонтні послуги — ремонтуємо замки після зламу та надаємо рекомендації щодо надійного захисту вашого помешкання. 


Переглядів: 105
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання