Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 85;Івано-Франківськ с. Нижній Струтин вул. Логінського, 39

Про компанію:

Виготовлення під замовлення та продаж металоконструкцій, металевих дверей, меблів у стилі "loft" для осель, ресторанів, барів. Ландшафтні роботи, дизайн, меблів, дверей.

Підприємство спеціалізується на виробництві якісних, надійних та стильних дерев’яних виробів, пропонує євровікна та двері із тришарового брусу та двері з одношарового брусу.Досвід роботи на ринку складає понад 18 років, а це означає, що ми здобули чималий досвід та відмінно орієнтуємося в сучасних технологіях і потребах користувачів.Працюємо з надійними та відповідальними постачальниками деревини.

Для виробництва використовуємо сосну, смереку, дуб.Наша продукція допоможе забезпечити комфорт та безпеку у вашій оселі.Переваги нашої роботи:Відмінна якість.Прийнятні ціни.Товари реалізуємо гуртом та в роздріб.Короткі терміни виконання замовлення. Багатий асортимент продукції.Професійність та досвід наших працівників.

Для постійних клієнтів та великих замовлень пропонуємо знижки.Продукція, яку ми пропонуємо:вікна;двері — вхідні, міжкімнатні, старовинні, різьблені, елітні;кухні;меблі — столи, фасади, ліжка, туалетні столики, прихожі, комоди, модульні системи, церковні меблі;різьблення по дереву;садові меблі;спальні;шафи.


Переглядів: 288
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання