Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 172а

Про компанію:

Роздрібна торгівля металопластиковими вікнами та дверима. Вхідні броньовані двері, жалюзі, ролет, підвіконня, москітні сітки, гаражні ворота.

Наша команда висококваліфікованих фахівців працює у напрямку підвищення вашого комфорту за помірними цінами! У нас діють постійні знижки для пільгової категорії населення! Тому що «Анігор» — це компанія, яка знає свою справу і дбає про своїх клієнтів! Понад 10 років компанія працює над тим, що б Ваші домівки були теплими і затишними.

Останні 5 років «Анігор» займає провідні позиції по продажах у Західному регіоні.Ми є офіційними представниками компанії «Шана-М» (м. Вінниця), яка є відповідальним та потужним виробником металопластикових конструкцій.

Постачальником сировини та комплектуючих є завод «Miroplast» (м. Дніпро) — один з кращих на ринку виробництва ПВХ профілів.Усі разом ми пропонуємо вам нове ім’я для ваших вікон — WDS. Металопластикові вікна з якісного профілю WDS забезпечить комфорт та затишок вашого дому.WDS — це європейська якість з вітчизняним ім’ям! Профіль WDS виготовляється на новітньому обладнанні та з екологічно чистих матеріалів відповідно до українських та світових стандартів, про що засвідчують сертифікати якості.

Також наша продукція успішно пройшла тестування в інституті «iftRosenheim» (Германія). На виробництві діє власна сертифікаційна лабораторія, яка контролює кожен етап виробництва.Профіль WDS робить наголос на енергозаощадженні. Профільні системи від найпростішого трикамерного Galaxy, до елітної шести камерної 7 та 8 серії (WDS 700 siries, WDS 800 siries) задовольнять вибагливого клієнта та зекономлять ваші кошти на опаленні. А енергоефективні склопакети до 70% підвищать теплозбереження.Отже, зупинившись на вікнах WDS, ви можете бути на 100% впевнені у правильності свого вибору.

Ми у свою чергу впевнені у своїй продукції, а відтак — надаємо 5 років сервісної гарантії на усі металопластикові конструкції.«Анігор» — це сертифікована продукція, сучасне обладнання, високоякісна сировина, енергозаощадження, надійність й довговічність. Приєднавшись до числа клієнтів «Анігор», ви отримаєте детальну консультацію, бездоганний сервіс, швидкий та якісний монтаж. Будьте певні, що ви залишитись задоволені!

Окрім ПВХ конструкцій, ми раді представити вам широкий вибір супутніх товарів, таких як: жалюзі, ролети, гаражні ворота, москітні сітки, водовідливи, підвіконня, вхідні та між кімнатні двері.  


Переглядів: 107
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання