Івано-Франківськ Вулиця Симона Петлюри, 15б
kontiliumgroup.com.ua www.facebook.com/groups/685870214919084/about +380 342711027

Про компанію:

Житлове будівництво. Гуртовий продаж будівельних матеріалів. Вантажні перевезення по Україні.

Сьогодні ринок нерухомості невпинно росте. Все більше вулиць та районів заповнюють нові та гарні будівлі. Основною перевагою сучасного житла є вдале планування, обладнані двори та наявність автономного опалення.Житлова компанія «Kontilium Group» пропонує широкий спектр послуг.

Ми працюємо на будівельному ринку України уже понад 10 років, й за цей час можемо пишатися вчасною здачею об’єктів в експлуатацію, високою якістю робіт, клієнтоорієнтованістю компанії та хорошими відгуками про нашу діяльність.

Основними сферами нашої діяльності є:будівництво житлових і комерційних приміщень;продаж будівельних матеріалів;послуги вантажних перевезень;будівництво доріг.

Ми детально обговорюємо кожну деталь, узгоджуючи побажання клієнтів, адже прагнемо, щоб ви залишилися задоволеними наданими послугами.

Житло від «Kontilium Group» це затишне та комфортне планування, просторі кімнати, якісні металопластикові вікна та обладнане подвір’я. Ми піклуємося про те, щоб вам справді комфортно було проживати у квартирах від «Kontilium Group», тому будуємо, як для себе.


Переглядів: 216
Дата добавлення: 14-02-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання