Івано-Франківськ , вул. Мельника, 10
http://fil-bud.if.ua https://www.facebook.com/spilkazabIF +380 342 73-82-00

Про компанію:

Будівельна компанія "Спілка забудівників"

Житлове будівництво. Виготовлення документів, що засвідчують право власності на придбану нерухомість.

Вона була створена у 2006 році для будівництва житлових будинків, об’єктів соціально-культурного призначення в місті Івано-Франківську.
Вже кілька років ми співпрацюємо з постійними виробниками: цегли, залізобетону, вікон, та інших будівельних матеріалів. Це дозволяє здійснити відповідну підготовку перед початком будівництва, закумулювати потрібні фінансові ресурси, що унеможливлює нашу залежність від будь-яких ризиків, економічних потрясінь в країні.

Ми є фінансово незалежними, будівельні роботи здійснюємо на високоорганізованому технологічному рівні, наперед знаємо про можливі недоліки, які можуть проявити себе навіть після здачі будинку в експлуатацію.
Ми виконуємо повний цикл підготовчих, будівельних, організаційних робіт, забезпечуємо виготовлення та вручення власникам квартир та об’єктів соціальної сфери документів на право власності на придбану нерухомість.

В період з 2006 року по сьогодні, ми збудували та здали в експлуатацію 15 житлових будинків, загальною кількістю понад 1 400 квартир.
За роки своєї діяльності ми отримали великий досвіт в будівництві багатоповерхівок у нашому місті. Насамперед ми сформували професійний колектив будівельників.
Роботи із зведення будинків ми виконуємо впродовж одного року.


Переглядів: 215
Дата добавлення: 14-02-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання