Івано-Франківськ Вулиця Короля Данила, 16

Про компанію:

Вчинення нотаріальних дій.

Особливістю роботи нотаріуса є те, що йому потрібно об'єднувати в своїй діяльності функції представника держави і професійного юриста, який цінує своїх клієнтів і намагається їм всіляко допомогти. Тому, щоб бути нотаріусом потрібно обов'язково мати вищу юридичну освіту, пройти відповідну практику, отримати ліцензію на діяльність і відмінно орієнтуватися в широкому спектрі правових знань. І саме все це поєднує у своїй практиці приватний нотаріус Максимчин Тетяна Василівна.

Тетяна Василівна в курсі всіх останніх нововведень, незважаючи на те, що в нашому законодавстві часто відбуваються зміни. Вона швидко працює з усіма документами, готує доручення і заяви, перевіряє інформацію, переконується в легальності проведеної операції. Тільки після того, як вона переконалась в тому, що документи дійсно справжні, і кожна сторона усвідомлює, які саме обов'язки покладає на себе, вона ставить свій підпис і печатку.

Кваліфікована нотаріальна консультація допомагає зробити такий прийом більш ефективним.Наші переваги:багаторічний досвід роботи;грамотна консультація та кваліфікований підхід до кожної справи;тільки індивідуальне вивчення кожного звернення клієнта;повна конфіденційність;законні методи вирішення питань;вигідні умови співпраці та лояльні ціни 


Переглядів: 82
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання