Івано-Франківськ вулиця Гузара (Новгородська), 7а;Івано-Франківськ Вулиця Бельведерська, 14
perekladach.if.ua +380 673430299

Про компанію:

Вивчення іноземних мов: польської, англійської, французької, німецької, італійської, іспанської, чеської. Викладання української та російської мов для іноземців. Репетиторство. Підготовка до екзаменів, співбесіди у посольстві.

Запрошуємо завітати на курси іноземних мов «Bona fide»На латинській мові «Воna fide» означає "добросовісно, чистосердечно". Саме так відносяться тут працівники до своєї роботи.На курсах іноземних мов «Bonafide» викладачі намагаються постійно впроваджувати сучасні методики та новітні технології у навчанні іноземних мов. Ми ставимо перед собою мету — розвити мовні навички навіть у тих, кому вивчення іноземної мови вдається не особливо легко.Тому наші викладачі стараються знайти індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

У нас доступні ціни. На наших курсах викладають високопрофесіональні мовознавці, які володіють великим досвідом у навчанні іноземних мов та мають дипломи філологів.Велика кількість з них проходили практику за кордоном. Майже всі викладачі працюють на факультетах іноземних мов відомих вузів. Тут працюють викладачі різного віку — від 24 до 45 років. Старанні, з великими амбіціями, вони мають непереборне бажання вдосконалення їхніх викладацьких здібностей та навиків.

Також велике значення має те, що у процесі викладання активно приймають участь носії іноземних мов  Перед початком навчання у нас кожен працівник проходить тестування та відбір.Заняття проводяться в групах до 8-ми чол., для бажаючих індивідуально, а також напівіндивідуально.

Навчання організовується у зручний для вас час у центрі м. Івано-Франківська.А саме: Новгородська 7-А


Переглядів: 90
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання