Івано-Франківськ Вулиця Академіка Сахарова, 32

Про компанію:

Землевпорядні та топографо-геодезичні роботи, експертна оцінка майна.

Потрібно присвоїти ділянці кадастровий номер чи виготовити кадастровий план? Хочете приватизувати земельну ділянку? Потребуєте допомоги для вирішення інших земельних чи супутніх питань? Заощаджуйте свої гроші, час та нерви, звернувшись за допомогою до персоналу компанії «Зеніт експерт». З нами складне стає простим. Адже, ми не тільки професійно виконуємо землевпорядні та геодезичні роботи, а й надаємо кваліфіковану правову допомогу у сфері земельних відносин. Ставши нашим клієнтом ви швидко отримаєте бажане без жодних зусиль. Саме ми подбаємо про марудне оформлення документів, підготуємо потрібні папери та виконаємо всі, передбачені законом процедури залежно від вашої цілі.

Що саме пропонуємо? Наші послуги:широкий спектр землевпорядних робіт;аерофотознімання та інші види аерофотографічних послуг;топографо-геодезичні роботи;консалтингові послуги.

Кому будуть корисними наші послуги? Ми допомагаємо:забудовникам;представникам агробізнесу;лісовим господарствам;громадянам (фізичним особам);місцевим громадам;юридичним особам.

Чому ми? Наші переваги

Працюємо не тільки професійно, якісно й ретельно, а й максимально швидко та комплексно;
Наш штат — це висококваліфіковані, компетентні фахівці зі значним досвідом роботи у різних галузях;
Продумана цінова політика та, відповідна, порівняно невисока вартість послуг;
Гарантуємо повну конфіденційність співпраці з нами;
Працюємо індивідуально з кожним: ретельно вивчаємо потреби, цілі та вимоги кожного клієнта;
Нам довіряють: за один рік роботи ми виготовили понад 2 500 технічних документацій, підготували понад 20 000 правочинів.

Обирайте кращих і досягайте успіху легко!


Переглядів: 114
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання