Івано-Франківськ Вулиця Шашкевича, 3, офіс 3
+380 966262971

Про компанію:

Оцінка майна,технічна інвентаризація нерухомості, виготовлення технічних паспортів, легалізація будівництва.

Незалежна оцінка майна та технічна інвентаризація проводиться для різних об'єктів власності, включаючи приватну та державну власність й майно комерційних підприємств. Такі роботи можуть виконуватися для різного рухомого та нерухомого майна і є найбільш необхідними видами робіт на ринку нерухомості.

Фахівці ТОВ «LIEZ» виконують комплекс робіт, які націлені на всебічне дослідження об'єкта.Технічна інвентаризація проводиться фахівцями з багаторічним стажем, які пройшли відповідну атестацію та мають сертифікат інженера з технічної інвентаризації.Незалежна оцінка нерухомості охоплює не тільки визначення її вартості, а й інші завдання, які заздалегідь обговорюються з замовником.

Адже LIEZ — це експертна компанія, яка якісно, швидко та за помірну ціну надасть всі необхідні послуги стосовно рухомого і нерухомого майна в м. Івано-Франківську, Івано-Франківській області та навіть по цілій Україні.

Основним напрямком нашої діяльності є технічна інвентаризація нерухомого майна спеціалістами зі всіма необхідними дозвільними документами. Робота проводиться інженером з технічної інвентаризації. На всі об'єкти заводиться інвентаризаційна справа, яка має свій унікальний інвентарний номер. Проведення техінвентаризації в нашій компанії можуть замовити, як фізичні, так і юридичні особи.

Всі роботи виконуються у визначені договором терміни і на високому професійному рівні.Ми проводимо оцінку та ведення документів відповідно до норм законодавства, пропонуючи обов’язкову реєстрацію на ФДМУ.

Ми гарантуємо повну конфіденційність.Дотримання стандартів якості, надійність, відповідальність, професійна команда фахівців, індивідуальний підхід, безкоштовна доставка, консультації та гнучка адаптація — все це ми можемо вам запропонувати.Послуги:технічна інвентаризація (техпаспорт БТІ);оцінка майна;реєстрація права власності;виготовлення кадастрового номеру на земельну ділянку;витяг ДЗК;довідки БТІ;легалізація будівництва;виготовлення енергетичного паспорту;експертний звіт про технічне обстеження будівель.


Переглядів: 73
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання