Івано-Франківськ Вулиця Цьоклера, 9а, офіс 5

Про компанію:

Виготовлення та встановлення резинового безшовного водонепроникного покриття для спортивних та дитячих майданчиків. Укладання штучної трави. Виготовлення ігрового обладнання для спортивних майданчиків.

Компанія, що спеціалізується на виготовленні та укладанні екологічно чистих, безшовних, довговічних покриттів для дитячих та спортивних майданчиків, бігових доріжок, промислових об'єктів, а також покриттів і килимів для благоустрою «вхідної групи» і зон відпочинку.

Також компанія займається продажем кварцового піску, гумової крихти та двухкомпонентного поліуретанового клею.Штучне покриття Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Луцьк та інші міста західної України. Компанія «Захід-Мастерфайбр» входить до групи «Мастерфайбр», яка є лідером в Росії та Україні в області виробництва гумових покриттів для дитячих і спортивних майданчиків.

Компанія ТОВ «Захід-Мастерфайбр» володіє ексклюзивними правами на виробництво і укладання покриттів за технологією «Мастерфайбр» на території західної України. 


Переглядів: 170
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання