Івано-Франківськ

Про компанію:

Ландшафтні роботи, дизайн, екстер'єрів, ландшафтів. Художній розпис стін.

Стильний дизайн — запорука комфорту вашого дому, офісу, кав’ярні та ресторану. Детально продумані дрібниці інтер’єру підкреслюють ваш вишуканий смак та креативне мислення. Продуманий до дрібниць інтер’єр створює комфортні умови для кожного мешканця, дарує затишок домашнього тепла.Для вас працюють досвідчені дизайнери та архітектори, які виконують свою роботу на високому рівні, стараючись задовольнити усі потреби та бажання клієнтів.

Наші послуги:архітектурне проектування та дизайн інтер'єрів;дизайн меблів;консультація дизайнера;художній розпис;виїзд на об'єкт;3D візуалізація;робоча документація для реалізації проекту;ландшафтний дизайн;підбір матеріалів.

Ми із задоволенням втілимо у життя ваше бачення дизайну інтер’єру, створимо затишок та комфорт. Наші фахівці співпрацюють з підприємствами та компаніями-виробниками меблів, освітлення, декору та текстилю.Вміле поєднання кольорів, креативний підхід та розуміння бажань і потреб клієнта — ось основні наші переваги. У своїй роботі ми стараємося втілити не лише естетичне бачення, а й функціональність та практичність.


Переглядів: 162
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання