Івано-Франківськ

Про компанію:

Ландшафтні роботи, дизайн, дизайн і проектування інтер'єрів, екстер'єрів. Благоустрій територій, розробка систем автоматичного поливу, освітлення. Встановлення бруківки і тротуарної плитки.

Так само як і життя у новій квартирі починається з ремонту, так і зведення власного дому — з красивої, доглянутої присадибної ділянки. Щоб вона була справді привабливою, функціональною, комфортною та затишною — варто до деталей продумати ландшафтний дизайн разом з нами.Створення гармонійного ландшафтного дизайну — непросте завдання, тому наші дизайнери дуже ретельно підходять до кожного замовлення.

Використовуючи різноманітні природні об'єкти (дерева, кущі, квіти, водойми), ландшафтний дизайнер не просто проектує відкритий простір, а створює гармонійне продовження житлового простору. Якщо ви довірили нам перетворити вашу ділянку в справжній райський куточок, ми готові змінити зовнішній простір біля вашого будинку найкращим чином.Успіх нашої роботи з клієнтами полягає в наступному:кожне замовлення — ідеальна можливість для нас проявити і реалізувати найкреативніші ідеї;перш ніж приступити до ландшафтного проектування, ми обов'язково оглядаємо ділянку — її розташування, грунт. Це потрібно для того, щоб максимально правильно підібрати асортимент майбутніх рослин;підбір відповідного стилю ландшафтного дизайну саме для конкретної території. Існує кілька стилів оформлення дизайну присадибної ділянки, тому від вас буде потрібно тільки зупинити свій вибір на якомусь стилі — все інше наші дизайнери зроблять самі;щоб домогтися кращого результату, ми виконуємо різноманітні види ландшафтних робіт.

Наша команда «веде» проект від початкової стадії проектування дизайну і закінчуючи втіленням в життя ландшафтного проекту.вигідна цінова політика, яка грунтується на кількості та складності виконаної роботи. Тож ви самі обираєте все, що вам підходить.Працюючи над проектом, ми прагнемо створити не тільки яскравий художній образ навколишнього ландшафту, але перш за все, цілісний, гармонійний і комфортний життєвий простір, що відповідає вашим естетичним і функціональним вимогам.Величезний творчий потенціал, професіоналізм і багатий досвід спеціалістів нашої команди дозволяють якісно реалізувати найсміливіші ідеї в сфері ландшафтного дизайну.

Ми пропонуємо свої послуги тим, хто:вже давно прагне наповнити простір довкола дому стильними рослинами, квітами та отримати повний та гармонійний вигляд цілого саду чи присадибної ділянки;цінує таке мистецтво, як ландшафтний дизайн та прагне отримати ділянку чи сад котрі будуть продумані до найменших дрібниць ще на етапі будівництва чи прагне зробити перепланування ділянки;вважає свою присадибну ділянку не достатньо затишною, сучасною, функціональною і хоче наповнити її модними елементами дизайну і декору;стежить за модними тенденціями у всьому — ми пропонуємо сучасний підхід до опрацювання інтер'єру.

Чому варто обрати Центр ландшафтного дизайну:у нас працюють справді професіонали, котрі люблять свою роботу та виконують її якісно та на 100% у відповідності норм та стандартів;перед початком роботи над проектом — детально обговорюємо з клієнтом всі можливі варіанти, всі нюанси пов’язані з роботою, враховуємо всі побажання, можливості та кошторис;виконуємо всю роботу «під ключ»;жодних несподіванок у вигляді підвищення кошторисної вартості чи доплат, після затвердження;остаточну оплату беремо лише після здачі об'єкта;допомагаємо у підтримці впорядкованої території;

Послуги:проектування;повний комплекс робіт по благоустрою території від 450 грн/кв.м;системи автоматичного поливу;ландшафтний дизайн (3d візуалізація);вкладання тротуарної плитки;обслуговування територій;комплекс барбекюШирокий асортимент:рулонного газону;габіонів;декоративного освітлення;гумового покриття


Переглядів: 224
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання