Івано-Франківськ Вулиця Ребета, 8

Про компанію:

Благоустрій територій, ландшафтний дизайн. Виготовлення та продаж бетону, бетонних виробів, бруківки, бордюрів, вуличних меблів.

ТОВ «Бетон Прайм» надає кваліфіковані послуги в сфері благоустрою та ландшафтного дизайну.Наше виробництво: бетонні вироби;тактильна плитка;вуличні меблі (лавки, урни, лежаки, клумби, вази, ліхтарі);тенісні столи бетонні;шахові столи;антипаркувальні елементи(стовпці, кулі, кубики);різноманітні вироби з металу чи бетону.

Також, ви маєте змогу замовити:розробку ландшафтного дизайну подвір’я — ми слідкуємо за модними трендами в садово-парковому мистецтві, обираємо цікаві породи дерев, сорти кущів та квітів, поєднуємо зелень, дерево та камінь, створюємо неповторний та вишуканий дизайн;роботи з благоустрою — виконуємо необхідний комплекс робіт для облаштування території різного призначення та різних розмірів;бетонні вироби в широкому асортименті — лавки, урни, бордюри, антипаркувальні стовпчики, мангали, шахові та тенісні столи тощо;вуличні меблі.

Наші спеціалісти мають значний різнобічний досвід облаштування територій різного функціонального призначення, володіють сучасними технологіями, обов’язково враховують побажання замовників.

Ми працюємо злагоджено та відповідально.Бетон та метал є «вічними» матеріалами, тому саме ці матеріали ми обрали для облаштування вашого комфорту. Виготовлені нами вироби прослужать не одному поколінню людей. Вони поєднують в собі міцність та красу, довговічність та стиль і чудово «вписуються» у будь-який ландшафт. Будемо раді втілити ваші бажання в життя!


Переглядів: 126
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання