Івано-Франківськ

Про компанію:

Розробка дизайну інтер'єрів, екстер'єрів та ландшафтів.

Вдало розроблений дизайн інтер’єру, екстер’єру чи ландшафтний дизайн демонструє вишуканий смак власника оселі та створює особливу атмосферу вашого помешкання. Ви маєте змогу втілити особисті вподобання, виразити власну індивідуальність та стиль.

Дизайн вашого приміщення — це важливий етап створення справжнього модного та затишного шедевру.«Design group» — це оригінальні ідеї та цікаві дизайнерські проекти, це доступні ціни, високий професіоналізм та європейський рівень якості!

Пропонуємо послуги:ландшафтного дизайну та дизайну інтер'єрів;проектування інтер'єрів, екстер'єрів;благоустрою території;розробки систем автоматичного поливу, освітлення.А також, облаштовуємо траси, гірки, опорні стіни, декоруємо фотозони та селфі-стіни в інтер'єрі. Сміливість та ексклюзив залишаються пріоритетними якостями наших дизайнерів.

Ми готові створити для вас нестандартні, ексклюзивні декоративні деталі інтер’єру.Створити насправді яскравий і неповторний дизайн — ціле мистецтво, тонкощами якого ми готові поділитися з вами.


Переглядів: 128
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання