Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 227

Про компанію:

Розробка дизайну інтер'єру житлових та комерційних приміщень. Ландшафтний дизайн. Продаж декоративно-оздоблювальних матеріалів, ліпнини, світильників, шпалер, жалюзі, ролет, штор. Виготовлення та монтаж натяжних стель. Ремонтні роботи.

Для того, щоб сформувати стильний та функціональний інтер'єр у приміщенні, недостатньо просто пофарбувати стіни та розставити меблі. Необхідно продумати все, до найдрібніших деталей, врахувати нюанси та особливості приміщення, властивості матеріалів, які ви будете використовувати, їх кольорову гаму й текстуру, поєднуваність між собою тощо. Саме цим і займаються професійні дизайнери інтер'єрів. Вони знають технічні властивості матеріалів, відповідні стандарти та допустимі норми при проектуванні дизайну приміщення. Тому, навіть маючи чудовий смак, краще довіритися професіоналам. У студії дизайну «Number ONE» команда досвідчених дизайнерів втілить ваші мрії в реальність та спроектує для вас неперевершений інтер’єр.

Понад десять років ми створюємо неповторні проекти різного рівня складності в квартирах, заміських будинках, офісах, розважальних чи громадських закладах, в різноманітних установах. У нас безліч свіжих та оригінальних ідей і ми готові поділитися ними з вами.

У дизайн-студії «Number ONE» ви можете отримати наступні послуги:дизайн інтер’єру (квартири, особняки, громадські заклади);дизайн фасаду (приватних та комерційних будівель);дизайн ванни, або окремої кімнати;перепланування з урахуванням всіх норм та стандартів;креслення, щоб втілити проект у життя;підбір та підрахунок вартості декоративно-оздоблювальних матеріалів;підбір світильників, меблів, штор та текстилю;авторський нагляд за виконанням ремонтних робіт.

Крім того, у нас ви можете замовити ексклюзивні елементи декору та першокласні матеріали. Ми підберемо для вас та придбаємо краще серед кращого!

Пропонуємо:

шпалери, зокрема і фотошпалери;
різні види світильників, зокрема і точкові;
LED лампочки та діодні стрічки;
багети, колони;фасадну ліпнину;
фасадний декор;електричні каміни з ефектом живого полум’я.
Довіртеся професіоналам та насолоджуйтеся красою щодня!

Ми будемо раді допомогти вам


Переглядів: 128
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання