Івано-Франківськ Вулиця Академіка Гнатюка, 15;Івано-Франківськ с. Загвіздя вул. Липова, 121, офіс 1

Про компанію:

Дизайн ландшафту, озеленення прибудинкових територій, посадка декоративних рослин та квітів, формування фруктового саду, газони, гірки, водойми. Продаж рослин.

«Королівський Сад» — це світ чарівних рослин та багатство зелені, це простір цікавих рішень та втілення в життя креативних проектів ландшафтного дизайну.Ми гарантуємо — створимо у вашому дворі квітучий, зелений, чарівний сад — місце, де ви насолоджуватиметеся довершеністю форм та гармонією ліній, чудовим поєднанням відтінків та форм.

«Королівський Сад» успішно працює на ринку вже понад 10 років, задовольняючи різноманітні бажання й потреби своїх клієнтів у красі й гармонії. Зокрема, наші спеціалісти проектували та облаштовували клумби у парку ім. Т. Шевченка.

Співпрацюємо з багатьма компаніями та пропонуємо послуги:розробки проектів ландшафтних дизайнів;виконання робіт по реалізації складеного проекту;благоустрою та озеленення території;продажу рослин.У кожному конкретному випадку спеціалісти «Королівського Саду» оберуть оптимальні види рослин, декоративних елементів, складуть проект та послідовно й якісно втілять його у реальність.


Переглядів: 126
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання