Івано-Франківськ

Про компанію:

Дизайн та виготовлення реклами, створення та просування веб-сторінок. Послуги дизайнера з виїздом до клієнта.

Дизайн — це не просто творчий задум чи результат художньо-технічного проектування. Для персоналу дизайн студії «Sim» це щось значно більше. Це спосіб зробити бізнес замовника ефективним і прибутковим, житло — затишним, красивим і ергономічним, одяг — стильним та ексклюзивним, а життя — яскравим. Це безліч нових можливостей та захопливих перспектив. Це особливе середовище краси та комфорту. І ми з радістю відкриємо для вас барвистий та захопливий світ дизайну й реклами, заставимо їх «працювати» на вас, для ваших вигод, для вашого затишку та естетичної насолоди.

У дизайн студії «Sim» для вас виготовлять різні види зовнішньої реклами:вивіски;сіті-лайти;лайтбокси;«спотикачі»;стелли-пілони;таблички;рекламні дахові конструкції та багато інших носіїв зовнішньої реклами. Також, пропонуємо скоритися наступними видами послуг:створення та просування веб-сайтів;виготовлення поліграфічної продукції;створення бренд-буків, фірмового стилю, логотипів тощо;оформлення рецепції;оформлення залів для святкувань різних урочистостей;декорування різних приміщень та конструкцій повітряними кульками;дизайн інтер'єрів, екстер'єрів комерційних та житлових приміщень;ландшафтний дизайн;дизайн та моделювання одягу, взуття.

Чому ми? Переваги дизайн-студії «Sim»:у нас є власний виробничий цех, тож ми маємо змогу втілити різні (навіть дуже сміливі та креативні) фантазії клієнтів у сфері дизайну та реклами. При цьому, низькі ціни на наші рекламні та дизайнерські послуги приємно вас здивують;у нас працюють досвідчені професійні спеціалісти, що мають безліч оригінальних ідей у сфері реклами та дизайну;наш дизайнер, за бажанням клієнта, виїздить до замовника на об’єкт;ми чуємо вас і завжди враховуємо побажання замовника;умови співпраці з нами вигідні та зрозумілі;нашу бездоганну репутацію підтвердять тисячі задоволених нашою роботою клієнтів.

Довіртеся професіоналам дизайн-студії «Sim» і ми зробимо ваше життя яскравішим, а бізнес ефективнішим!


Переглядів: 140
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання