Івано-Франківськ

Про компанію:

Ландшафтний дизайн, озеленення присадибних ділянок, освітлення територій, встановлення систем поливу, створення архітектурних форм, водойм та водоспадів, висаджування декоративних та плодових рослин.

На сьогоднішній день ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій земельних ділянок є неймовірно популярними. Важко уявити заміський будиночок чи територію біля процвітаючого офісу без доглянутих газонів, клумб, дерев і різних насаджень. Все це потребує роботи професіоналів у даній сфері. 

Ми готові надати вам широкий спектр послуг, в галузі ландшафтних робіт:- ландшафтний дизайн та озеленення присадибних територій,- 3d візуалізація ландшафтних проектів,- створення газонів, рулонні газони,- укладка доріжок, бруківки,- створення альпійських гірок, альпінаріїв, рокаріїв,- створення оригінальних композицій, клумб, квітників,- створення водойм, водоспадів, струмків,- встановлення систем автоматичного поливу,- професійний догляд за озелененими ділянками. 

Ми володіємо багаторічним досвідом у ландшафтному дизайні, як приватного так і корпоративного характеру та втілюємо в життя різноманітні ландшафтні ідеї, як класичні, так і оригінальні. Пам’ятайте, що гарна озеленена ділянка перед будинком чи офісом – це ваша візитна картка! 

Ми надаємо гарантії на виконані роботи.Розумні терміни та висока якість робіт - наш фірмовий стиль.


Переглядів: 90
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання