Івано-Франківськ Вулиця Богдана Хмельницького, 59
+380 992311929

Про компанію:

Озеленення територій. Встановлення систем автоматичного поливу. Продаж вазонів, саджанців, грунтів та добрив.

Студія ландшафтного дизайну «ОльВія» виконує наступні види робіт:ландшафтне проектування;благоустрій і озеленення території;облаштування і догляд за газоном;створення малих архітектурних форм та освітлення;укладання садових доріжок і догляд за садом;будівництво фонтанів, водойм, водоспадів;розробка і монтаж систем автоматичного поливу;встановлення дренажних систем і підпірних стінок.

Ми грамотно спроектуємо ваш майбутній сад, проведемо ландшафтні роботи з його благоустрою і озеленення (вимощування доріжок і майданчиків, створення газонів, квітників і клумб, альпінаріїв і рокаріїв, штучних водойм, при необхідності виконаємо терасування ділянки і т.ін.), проконсультуємо і здійснимо професійний догляд за садом.В продажі є великий вибір рослин, вазонів, декоративних рослин, супутніх товарів. Ви можете придбати різноманітні дерева, кущі, квітучі дерева та багато іншого для ландшафтного дизайну, а також вазони для дому.

Наші рослини стійкі й витривалі, вони чудово виглядають та відрізняються відмінними характеристиками. З нами ви зможете створити у своїй оселі та на подвір'ї справжній оазис зелені, квітів, гармонії та краси! 


Переглядів: 93
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання