Івано-Франківськ Вулиця Гетьмана Мазепи, 141;Івано-Франківськ Вулиця Січових Стрільців, 42а

Про компанію:

Будівництво, оренда та продаж нерухомості.

«Франківськміськбуд» самостійно проектує, будує та реалізує житлові будинки підвищеної комфортності. Кожен новий будинок будується за індивідуальним проектом і має свій неповторний вигляд. Та поміж тим, усі наші будинки пізнаються, їх об’єднає краса, висока якість та комфорт.Будинки нашої компанії це не тільки вишуканий фасад, це перш за все справжній комплекс, де все створено для того, щоб зробити життя людей які проживають у них максимально комфортним. В будинках побудованих нашою компанією передбачені приміщення для магазинів, тренажерних залів, офісів та ін.

«Франківськміськбуд» можна охарактеризувати, як будівельну компанію, що створює житло для зручності його жителів та з думкою про них!

Наші принципи:

Професіоналізм
Сучасні підходи та технології
Оперативність
Якість
Доступність

Саме зараз «ФРАНКІВСЬКМІСЬКБУД» може запропонувати Вам широкий вибір високоякісного, сучасного житло так комерційної нерухомості у різних частинах міста.

Наразі ведеться будівництво наступних об'єктів:1. Незалежності 1502. вул. Коновальця поруч буд.7А3. Вулиця Тичини-Довга4. вул. Чорновола 115. вул. Бельведерська 19.6. вул. Сніжна.7. вул. Галицька-Витвицького8.

Соціальне житло у приміській зоні. Тільки у вересні Ціна 3000грн. за м.кв.Обираючи наші об'єкти, ви отримуєте наступні переваги:Встановлення ліфта "Отіс".Будинки утеплені 10 см плитами пінопласту.

Підключення усіх комунікації та підведення цифрових лінй зв’язку та кабельного телебачення.Облаштування сходових маршів та площадок облицювальною плиткою.Благоустрій прилеглої території з нічним освітленням.Паркомісця та багато іншого.Розтермінування до 50 місяців.Фіксована ціна.

Майбутнє будуємо сьогодні


Переглядів: 114
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання