Івано-Франківськ Вулиця Автоливмашівська, 8а

Про компанію:

Будівництво житлових та нежитлових споруд. Виготовлення і монтаж металоконструкцій (ангари, сходи, огорожі, ворота, навіси).

«Івано-Франківський комерційний центр» стане вашим вірним помічником та надійним партнером у господарській, торговельній, будівельний галузях та у багатьох інших сферах діяльності сучасної людини. Адже, впродовж тривалого часу ми забезпечуємо споживачів високоякісними металевими конструкціями, зводимо надійні, добротні будівлі та споруди.

Наші майстри мають ґрунтовні знання та володіють відповідними професійними навичками, щоб допомогти вам облаштувати ваше житло чи комерційні приміщення. Вони виконують свою роботу не тільки якісно, а й максимально швидко. А це у шаленому темпі сучасного життя є доволі вагомою перевагою.Використання добротних матеріалів у поєднанні із професіоналізмом нашого персоналу, дозволяє виготовляти та встановлювати конструкції високої якості, які потішать вас ергономічністю, функціональністю, надійністю, безпечністю, довговічністю та привабливим зовнішнім виглядом.

Також, продумуємо свою цінову політику, щоб вартість наших товарів та послуг була доступною для широкого кола споживачів.Враховуючи всі переваги співпраці з «Івано-Франківським комерційним центром» сотні людей вже стали нашими клієнтами та рекомендують нас іншим.

Тож чим саме наша компанія буде корисною для вас?

Пропонуємо виготовлення і монтаж:ангарів;парковок;автомийок;автобусних зупинок;павільйонів;навісів;воріт;огорож;сходів;поручнів;металевих форм.


Переглядів: 155
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання