Івано-Франківськ Вулиця Незалежності, 154;Івано-Франківськ Вулиця Коновальця, 207

Про компанію:

Будівництво житлової та комерційної нерухомості.

РОЗТЕРМІНУВАННЯ ОПЛАТИ ЖИТЛА до трьох років з можливістю проживання !!!

Професійна будівельна компанія «ТЕХНОБУД» має значний успішний досвід роботи в будівельній галузі України та є членом Будівельної палати. Компанія володіє державною ліцензією на комплекс будівельних робіт та гарантує строге дотримання державних стандартів у галузі будівництва.Професіоналізм компанії забезпечується потужною матеріально-технічною базою, висококваліфікованими співробітниками, високим рівнем відповідальності, дотриманням законів та будівельних норм.Важливим напрямом діяльності підприємства є будівництво багатоквартирних будинків, офісних та виробничих приміщень, відпочинкових об’єктів.

Перелік послуг будівельної компанії «ТЕХНОБУД» включає:
будівництво багатоповерхової житлової забудови;
спорудження особняків;
будівництво комерційних об’єктів та закладів громадського призначення;
реконструювання будівель;
оформлення технічних паспортів та прав власності на нерухомі об’єкти.

Ми швидко та ефективно сплануємо проведення будівельних робіт, надамо проектні, технологічні та фінансові характеристики будівництва, розробимо графік та забезпечимо його чітке дотримання, проконтролюємо якість та терміни виконання робіт, введемо об’єкти в експлуатацію.Будинки нашої компанії володіють відмінними технічними характеристиками, є надійними, естетично привабливими та доступними за ціною.

У нас можна придбати готову нерухомість або взяти участь у спорудженні об’єктів. Ми йдемо назустріч клієнтам та пропонуємо можливість відтермінування платежів, гнучку систему знижок.

Основним принципом діяльності компанії «ТЕХНОБУД» є відповідальність та дотримання зобов’язань перед клієнтами.


Переглядів: 111
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання