Івано-Франківськ Південний бульвар, 35а

Про компанію:

Будівництво житлових та комерційних об'єктів.

Ми будуємо ваше майбутнє
Будівельна компанія ПП «Прикарпаття і К»  працює на ринку будівництва з 1997 року. Основні напрямки нашої роботи — будівництво житлових, соціальних та промислових об’єктів. Ми здійснюємо весь комплекс робіт з введенням в експлуатацію. За час нашої роботи ми досягли головного — довіри клієнтів. Багато з них стали нашими постійними клієнтами. Наше ставлення до своєї справи, сумлінність, обов’язковість і відповідальність, а також накопичений досвід, висококваліфікований персонал, дотримання всіх технологій і будівельних норм дозволяють нам забезпечувати високу якість послуг і суворе дотримання строків виконання робіт.

Ми прагнемо будувати взаємини з Замовниками на основі взаєморозуміння, взаємної виручки та партнерського діалогу. Всі співробітники Будівельної компанії ПП «Прикарпаття і К» орієнтовані на досягнення таких результатів діяльності компанії, які заохочують наших сьогоднішніх Замовників підтримувати з нами партнерські відносини завтра і післязавтра. А для цього, в умовах нинішньої конкурентної боротьби, потрібно бути кращим.

Наші клієнти - як приватні особи, так і комерційні і державні організації — отримують комплекс будівельних послуг в особі однієї компанії.  Компанія не відстає від інноваційних підходів у будівництві, найчастіше є новатором і прикладом для інших компаній по впровадженню новітніх методів роботи. Високий авторитет, фінансова і виробнича стабільність визначають незалежність Будівельної компанії ПП «Прикарпаття і К» на ринку нерухомості України вже друге десятиліття. Фактично, наша  компанія є будівельною компанією, яка виконує функції генпідрядника, замовника та інвестора, працює з банками по кредитуванню будівельних проектів, веде технічний нагляд і організовує пропозицію на ринку нерухомості.

Наші цілі:
· Досягнення конкурентної переваги завдяки виконанню повного циклу робіт по проектуванню, виробничій діяльності, будівництву, реалізації та обслуговуванню якісної і сучасної нерухомості, відповідної вимогам наших клієнтів;
· Досягнення високої конкурентоспроможності нерухомості;
· Підвищення інвестиційної привабливості компанії;
· Виведення на ринок нерухомості передових технологій і сучасних будівельних матеріалів, постійне вдосконалення якості будівельних робіт;
·  Використання знань та досвіду провідних вітчизняних і зарубіжних будівельних компаній.

Напрямки діяльності Будівельної компанії ПП «Прикарпаття і К»:
·   Будівництво житлової та комерційної нерухомості;
· Виконання різних видів будівельно-монтажних робіт будь-якої складності;
· Реалізація нерухомості.

Основні види робіт Будівельної компанії ПП «Прикарпаття і К»: Будівельні і монтажні роботи; Інжинірингові роботи.


Переглядів: 127
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання