Івано-Франківськ Вулиця Довга, 74
lisna.if.ua +380 680300010

Про компанію:

Будівництво багатоквартирних житлових будинків. Продаж квартир.

Житловий комплекс «Світанковий» в Івано-Франківську розташований в спальному одноповерховому районі по сусідству з лісом, ботанічним садом і озером. У радіусі 5 кілометрів відсутні промислові підприємства, а це в свою чергу дозволить мешканцям нашого ЖК «Світанковий» дихати чистим повітрям, якого так бракує у центральній частині нашого міста.

Поруч із ЖК «Світанковий» багато соціальних та громадських об’єктів. Також неподалік знаходиться автостанція №2, з якої Ви зможете доїхати громадським транспортом в любу точку нашого міста.ЖК «Світанковий» - житловий комплекс комфорт-класу, у ході будівництва якого використовуються сучасні енергозберігаючі технології, що дозволяють мінімізувати вартість комунальних послуг, зберігаючи при цьому високу якість і максимальний рівень комфорту за доступну ціну.До складу ЖК «Світанковий» входять три багатоповерхових будинки, що споруджуються з цегли.

Будинки розташовані таким чином, що утворюється спокійний затишний двір, який зорієнтований відкритою стороною на південь – це дозволяє отримувати максимальну кількість світла.

До послуг мешканців ЖК «Світанковий» - гаражні бокси, особисті паркомісця, зелена зона відпочинку та дитячий ігровий майданчик. А особливістю ЖК «Світанковий» є неймовірної краси панорамні краєвиди нашого міста.У вартість квартири входить (3-я черга):енергозберігаючі вікна (німецький профіль KBE) з подвійним склопакетом;якісні броньовані вхідні двері;штукатурка під маяки;стяжка;заведені TV та NET кабелі;відео нагляд прибудинкової території;аудіо домофон;лічильники на всі внутрішні мережі;утеплення зовнішніх стін 10-15 см.


Переглядів: 145
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання