Івано-Франківськ Вулиця Василя Симоненка, 23, офіс 302
www.servus.if.ua www.facebook.com/servus.if.ua +380 677323437

Про компанію:

Будівництво енергозберігаючих будинків за канадською технологією з SIP панелей (житлових та комерційних приміщень). Проектування, утеплення. Безкоштовна доставка будівельних матеріалів.

Наша компанія стала однією з лідерів на ринку будівництва будинків за допомогою канадської технології SIP-панелей з використанням сучасних енергозберігаючих технологій.Саме ці технології відрізняються відмінними теплоізоляційними властивостями (в 7 раз ефективніше цегли) та швидкими темпом збирання (налагоджена виробнича лінія та досвідчені будівельники).

Ми одні з перших запропонували проекти й готові каркасно-панельні будинки в Україні, та прагнемо, щоб наші рішення були ефективними, зберігали природу, здоров’я людей і дозволяли їм виділяти більше уваги тому, чого вони найбільше хочуть.

Ми допоможемо економити кошти на опаленні та обслуговуванні власного будинку тому, адже SIP панелі мають дуже низьку теплопровідність, отже опалення буде дуже дешевим.За роки роботи, а ми були одними з перших компанії, які здійснюють будівництво осель «під ключ» використовуючи технології SIP панелей, ми досягли відмінних результатів та стали одними з кращих завдяки професіоналізму, якості послуг, швидкості виконання замовлення та помірних цінах.8 причин, чому слід обрати саме нас

Домокомплект якості преміум:багата комплектація;австрійські OSB-плити Egger;польський стирол для пінополістиролу;балки з карпатського екологічно чистого дерева.Відповідність нормам Європейського союзу:європейський сертифікат якості;будинки Сервус будуються в Чехії, Словаччині, Польщі.

Величезний досвід будівництва:зведено понад 1000 будинків;кваліфіковані бригади будівельників-монтажників.Всі роботи в одній компанії:велика кількість проектів на будь-який смак;проектування будь-якого проекту, реалізація індивідуальних побажань;виконуються всі роботи від фундаменту до чистової обробки;багаторівневий контроль за виконанням і якістю замовлення.Швидкість будівництва:монтаж каркасу 14 днів;будинок під ключ 2-3 місяці.
Мінімальні витрати на опалення:будинки Сервус мають значно меншу теплопровідність, ніж будинки з газобетону, піноблоків або цегли, а відповідно його опалення буде дуже дешевим.Вартість готового будинку:технологія будинків Сервус на 20-30% дешевше інших технологій;різні комплектації для різних цілей і бюджетів.Довговічність:розрахунковий термін експлуатації будинків Сервус понад 80 років.

Пропонуємо:будівництво будинків за канадською технологією «під ключ»;будівництво дач;будівництво індивідуальних котеджів;будівництво комерційної нерухомості;будівництво готелів;будівництво ресторанів;будівництво пансіонатів та будівель складського призначення.Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг від виготовлення проекту будинку, до здачі його «під ключ». Виконуємо, також,  повний комплекс робіт з виготовлення, монтажу та оздобленню будинків за канадською технологією.  


Переглядів: 152
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання