Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 68;Івано-Франківськ Вулиця Шухевичів, 47
www.facebook.com/nerukhomisttvohomista +380 968042417

Про компанію:

Будівництво житлової та комерційної нерухомості.

Будівельна компанія «Аркада» — молода, динамічна та професійна компанія, з досвідом зведення об'єктів як преміум-сегмента, так і економ-класу.Ми проводимо повний цикл робіт по реалізації об'єктів нерухомості: проектування, фінансування, землевідведення, будівництво, введення в експлуатацію, продаж нерухомості.Максимально ефективне використання земельної ділянки для отримання прибутку. Використання нестандартних підходів від вирішення питань проектування, узгодження до маркетингової стратегії позиціонування і реалізації кінцевого продукту.

Наш клієнт, замовник, інвестор-найголовніший учасник проекту. Чіткість, відповідальність і порядність. Кожен проект для нас унікальний. Кожен учасник проекту-член бізнес-сім'ї. Ми живемо нашим бізнесом.

Оскільки кожен проект унікальний — ми підходимо до нього індивідуально, і можемо врахувати побажання клієнтів. Ми застосовуємо новітні технології енергозбереження і наші мешканці платять менше за комунальні послуги ніж їх сусіди.

У наших будинках живуть багато родичів, тому що люди ділились позитивних досвідом і рекомендують нас рідним і близьким.Ми не боїмося складних завдань і завжди знаходимо оптимальні рішення.Наші переваги:досвід роботи на ринку будівництва;професійна команда;грамотна консультація;якісне виконання робіт в термін;використання новітніх технологій та якісних матеріалів;вигідні умови співпраці  


Переглядів: 89
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання