Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 67, офіс 710

Про компанію:

Житлове та нежитлове будівництво, благоустрій територій, будівельні і ремонтні роботи. Продаж бруківки, бетонних виробів, сходів, металоконструкцій, альтернативних джерел енергії. Оренда екскаватора.

ТОВ «ШОБЕЛІ УКРАЇНА», вже понад 7 років є офіційним представник  чеської компанії «SCHOBELI GROUP» (в якої майже 20 років досвіду роботи на європейському ринку) в Україні  та здійснює всі будівельно-монтажні роботи відповідно до високоякісних європейських стандартів.Всі проекти ми реалізовуємо забезпечуючи повний комплекс будівельних робіт, а фахівці ТОВ «ШОБЕЛІ УКРАЇНА» ретельно стежать за дотриманнями всіх технічних умов під час всього процесу будівництва, розробляючи  конкретні та кваліфіковані пропозиції для кожного нашого клієнта. Для того, щоб максимально зекономити час та кошти без шкоди якості всіх робіт ми враховуємо всі, навіть найменші, деталі під час будівництва та продумуємо всі етапи.У нас працюють тільки кваліфіковані, відповідальні працівники з досвідом роботи.  Саме тому нам вдається дотримуватись високих стандартів, пропонувати вигідні умови та ціни кожному замовнику та виконувати всі роботи вчасно, якісно та надійно.

Ми реалізували та реалізовуємо й надалі масштабні будівельні проекти у різних регіонах України.

Послуги:роботи з посилення несучих сталевих та залізобетонних конструкцій каркасу будівлі офісного та складського комплексу;влаштування дренажу та ремонтні роботи житлової зони;будівництво об'єктів громадського призначення з соціально-побутовими та торговельними приміщеннями;будівництво високостелажних складів;капітальний ремонт даху житлового будинку;капітальний ремонт приміщень очисних споруд.


Переглядів: 80
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання