Івано-Франківськ Вулиця Вовчинецька, 121
vambud.com.ua www.facebook.com/vambud +380 342722723

Про компанію:

Будівництво житлової нерухомості.

Оселя це не тільки місце, куди ми приходимо переночувати, пообідати чи подивитись телевізор — це той острівець спокою та впевненості, який так потрібен кожному з нас в цьому безмежному морі під назвою «життя». І він повинен бути надійним, безпечним, комфортним та подобатись нам. Саме такими правилами у будівництві користується Будівельна компанія «Вамбуд» при створенні житла саме для вас та ваших рідних.Використання нових європейських технологій будівництва дозволяє нам впевнено рухатись вперед. Ми не з тих, хто зупиняється на досягнутому, тому ми постійно вдосконалюємось, щоб створювати для вас ідеальне житло.Засновники компанії добре розуміють соціальну відповідальність бізнесу, тому займаються благодійництвом, допомагають релігійним общинам, спортивним командам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Наша мета — будувати так, щоб люди були задоволені та щасливі у своєму новому, комфортному та затишному житлі!

Чому з «Вамбуд» запитаєте ви? Ну переконані, що маємо безліч переваг:за 11 років досвіду роботи на ринку будівництва нерухомості у місті, ми можемо з повною впевненістю говорити, що ми професіонали. Великий багаж знань, постійне вдосконалення будівництва, освоєння нових технологій та постійний рудо до вдосконалення стали тими рушійними важілями нашої злагодженої роботи протягом усіх цих років.зараз ми посідаємо одні з лідируючих позицій серед будівельних компаній міста — про це свідчить високий рівень довіри наших клієнтів (можна переконатись, ознайомившись з відгуками), темпи будівництва та нашими визнаними досягненнями: 2012 рік — лідер західного регіону за масштабами та рівнем якості будівництва; 2013 рік — компанію визнана кращою будівельною компанією Івано-Франківська та нагороджено премією «Тріумф»; 2015 рік —компанія отримала диплом переможця конкурсу за найкращі будинки та споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2014 році.що вже говорити про надійність — нашій компанії довіряють тисячі сімей і ми жодного разу не підвели їх, адже пропонуємо тільки якісні послуги, надійне житло та суворе дотримання термінів здачі в експлуатацію всіх проектів.не секрет, що ми переймає для себе тільки краще з Європи — це саме стосується і дизайну будинків та плануванню квартир. Ми пропонуємо гармонійне поєднання стилю, урбаністики, комфорту та затишку у рівних пропорціях.використання якісних та екологічних матеріалів . ми турбуємось не тільки про стильний дизайн оселі та швидке виконання робіт — ми турбуємось про ваше здоров’я і саме тому використовуємо тільки сертифіковані матеріали для будівництва.

Ми переконані, що оселя має бути не тільки комфортна, затишна (а ці фактори ми навіть не обговорюємо, дотримуємось їх першочергово), але не приносити шкоди ні вашому здоров’ю чи самопочуття.ми пропонуємо доступні ціни на житло високої якості. А це неабияка перевага сьогодні для кожного з нас – ви не переплачуєте за бренд, рекламу та інше. В ціну ми вкладаємо тільки обґрунтовані витрати без космічних націнок


Переглядів: 125
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання