Івано-Франківськ Вулиця Академіка Сахарова, 25а

Про компанію:

Інтер'єрне та ландшафтне проектування і дизайн. Ремонто-будівельні роботи. Підбір оздоблювальних матеріалів, дрібного декору, товарів для освітлення. Продаж штор та ролет. Встановлення підлоги та натяжних стель. Креслення по плануванню житла.

Студія дизайну «Grafit» займається авторським ексклюзивним проектуванням дизайну елітних інтер'єрів приміщень і будівель будь-якого типу складності, а також відповідною адаптацією наявних проектів і приміщень.При цьому, з нашої точки зору, проектування дизайну — це не просто розробка чергового інноваційного творчого рішення на основі стандартного набору матеріалів, геометричних форм і елементів інтер'єру. Справжнє проектування ексклюзивного дизайну інтер'єру — це виключно індивідуальна, унікальна розробка, виконана саме під майбутнього власника та елітної квартири або заміського будинку.

Студія дизайну «Grafit» — це студія дизайну інтер'єрів, яка працює як з комерційними, так і з житловими приміщеннями. Ми створюємо функціональні, ергономічні та красиві простори.Ви будете здивовані якістю послуг, що ми пропонуємо (крім якісного дизайну, звичайно). Чітка формалізація процесу розробки проекту, висока дисципліна співробітників, суворе дотримання плану і термінів.

Ми добре орієнтуємося в ринку і зможемо підібрати для вас меблі та оздоблення за прийнятною ціною.Ми турбуємося про вашу безпеку, тому у своїх дизайнах ми намагаємося використовувати екологічно чисті, безпечні матеріали

Наші переваги:

Грамотний підхід до роботи з урахуванням всіх особливостей кожного проекту;
Тільки індивідуальний підхід до кожного замовника та обговорення всіх деталей співпраці;
Команда кваліфікованих спеціалістів, що постійно підвищує рівень кваліфікації;
Швидке та якісне виконання замовлення;
Вигідні умови співпраці та лояльна цінова політика

Послуги:

дизайн інтер'єрів;
3D візуалізація;
робочі креслення;
ремонтні роботи;
авторський нагляд;
виготовлення меблів;
ландшафтні роботи


Переглядів: 135
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання