Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 43Б, офіс 41

Про компанію:

3D візуалізація дизайну інтер'єру, екстер'єру та ландшафтного дизайну. Архітектурне проектування. Ремонті бригади.

Професійна команда дизайнерів Дизайн-Студії "Mary" пропонує наступні послуги:Дизайн інтер'єру квартир, будинків, готелів та ресторанів тощо.

 Ми розробляємо:

3Д - візуалізацію, 
- надаємо цифрові та друковані на фотопапері А4 зображення з різних ракурсів, 
- всі креслення (сантехніка, електрика, декоративні елементи тощо),
- опис всіх матеріалів та приблизна вартість витрат на матеріали та ремонтні роботи.

При потребі також надаємо ремонтні бригади. Розробляємо проекти в яких можна жити і проекти як Економ-класу так Преміум прокти так ВІП.Ландшафтне проектування. Роробляємо ландшафти індивідуального підходу, в яких є стиль та символізм.

Надаємо всі необхідні плани (ген.план, дендроплан, розбивочне креслення, розмітка бруківки, електрики, сантехніки, дренажної системи, зрошувальної системи). Альпійські гірки, басейни, фонтани, природні водойми, альтанки та зимові сади...

Все, що забажає клієнт! Архітектурні дизайнерські плани. Дуже часто ми стикаємось з клієнтами, яким ми постійно робимо реконструкції квартир та будинків бо архітектурне планування є не практичним.
Тому ми пропонуємо архітектурні дизайнерські проекти затверджені сертифікованим архітектором, але зроблені по наших екскізах.

Перш ніж отримати архітектурний план ви отримаєте: 

1. 3Д візуалізацію: - фото з різних ракурсів в цифровому вартіанті на друкованому на фотопапері А4; - відеопрогулянку по вашому майбутньому будинку;
2. В вартість також входить дизайн фасаду будинку з всіма необхідними кресленнями та описом матеріалів.
3. Архітектурний план.

Ми розробляємо такі проекти , в яких ви потім можете жити і мати все "під рукою", ми розробляємо з баченням майбутнього дизайну. 
 Дизайн фасаду будинку. Ми пропонуємо красиві ідеї по дизайну фасаду будинків. Розробляємо 3Д візуаліацію та надаємо фото в цифровому та друкованому варіанті з різних ракурсів.
Розробляємо розгортку стін всіх елементів дизайну - вид спереді, та вид зверху всіх декоративних елементів. 
    
      На фотографіях в фотогалереї ви побачите наші проекти по дизайну інтер'єру, ландшафтному дизайну, дизайну фасаду та плани по реконструкції будинків, підняття даху в будинках радянських часів та архітектурні плани "з нуля".      

    Запрошуємо вас в Дизайн–Студію “Mary”!


Переглядів: 93
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання