Івано-Франківськ Вулиця Левинського, 2а

Про компанію:

Проектування об'єктів архітектури та інженерних мереж. Проектування, монтаж та обслуговування антенно-фідерних пристроїв, базових станцій, альтернативних джерел енергії, систем кондиціювання, вентиляції, відеоспостереження та охорони.

ПП «Віор-ІФ» розпочала свою діяльність у 2009 році у сфері монтажу та оновлення обладнання стільникового зв’язку, систем мікроклімату й встановлення та реконструкції споруд.Завдяки правильній організації роботи, чітким та злагодженим діям, наше підприємство швидко розвинуло свою діяльність по всій Україні. Ми налагодили співпрацю з закордонними фірмами та компаніями, які є надійними та перевіреними часом партнерами. Клієнтами нашої фірми є провідні оператори стільникового зв’язку, а також організації, державні підприємства та, звісно ж, забудовники.

Наша компанія — це команда висококваліфікованих інженерів, які мають великий досвід та проводять роботи монтажу та обслуговування систем високого рівня складності. Виконуючи свою роботу, ми, перш за все, маємо на меті зробити її бездоганно, саме тому весь процес ми узгоджуємо з клієнтом та враховуємо всі його побажання.

Ми пропонуємо послуги:ремонтні та будівельні роботи;дизайн інтер’єрів;утеплення фасадів;ескізне проектування;створення робочого проекту;монтаж стільникового зв’язку;монтаж систем енергопостачання;встановлення систем вентиляції та кондиціонування.

Ми гарантуємо якісне виконання робіт проектування, будівництва та подальшого технічного обслуговування. За 7 років успішної праці, ми здобули пошану серед партнерів та довіру клієнтів. ПП «Віор-ІФ» має необхідний досвід з будівництва об’єктів будь-якої складності.

В наявності власна техніка, яка дозволяє будувати об’єкти без залучення додаткових сил. 

Ми комплексно підходимо до вирішення завдань. Довіряючи нам будівництво, ви можете бути впевнені у швидкій та якісній реалізації об’єкта.

Переваги «Віор-ІФ»:досвід роботи;чіткі та злагоджені дії;дотримання поставлених строків;надання консультацій;розуміння потреб клієнта;урахування усіх побажань замовника;приємні ціни.


Переглядів: 101
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання