Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 67

Про компанію:

Розробка та виготовлення проектної і дозвільної документації для будівництва. Технічна інвентаризація нерухомості.

Архітектурно-проектна фірма «Пилипів» — це союз професіоналів в області архітектурного проектування, технічного обстеження та інженерних вишукувань.

Ми команда, що динамічно розвивається з напрацьованим досвідом в кожній зі сфер діяльності, здатна здійснити повний супровід проекту: від ескізу — до погодженої та затвердженої проектно-кошторисної документації; від проекту організації будівництва — до введення об'єкта в експлуатацію.

Наші фахівці розроблять архітектурний проект різної складності та запропонують оптимальне рішення, що враховує і загальну концепцію об'єкту, що будується, і ефективність його використання. Результат — чи це містобудівна документація, проект громадської будівлі, або індивідуального житлового будинку — буде відповідати всім нормам і вимогам наглядових відомств. Саме тому ми можемо сміливо називати себе надійною проектною організацією, на яку ви можете сміливо покладатися!

Послуги:

проектування;
будівництво;
дизайн;
авторський нагляд;
технічний нагляд;
дозвільні документи;
технічна інвентаризація;
консультації;
узаконення самовільного будівництва.

Призначення об'єктів, які можуть проектуватися:житлові комплекси, котеджні містечка;офісні центри;транспортні та складські комплекси;готельні комплекси з розважальною інфраструктурою;торгово-розважальні центри;промислові підприємства, споруди спеціального призначення.

Переваги роботи для замовників:команда професійних, архітекторів, конструкторів, дизайнерів з багаторічним досвідом роботи, постійним бажанням вдосконалювати свою працю та кваліфікаційними  сертифікатами, що підтверджують їх високу професійну майстерність;об'єкти проектуються з оптимальними техніко-економічними показниками, що дозволяє інвесторові очікувано окупити свої інвестиції;індивідуальний підхід, оперативне та швидке вирішення різноманітних завдань та якісне виконання всіх поставлених цілей та побажань від клієнта; 


Переглядів: 120
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання