Івано-Франківськ Вулиця Івана Франка, 4, офіс 107

Про компанію:

Землевпорядні та геодезичні роботи. Технічна інвентаризація об’єктів нерухомості. Технічне обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж. Проектування будинків та споруд.

ТОВ «Альянс-консалтинг ІФ» являє собою колектив дипломованих спеціалістів геодезистів, землевпорядників, архітекторів, будівельників, технічних інвентаризаторів та юристів. Кожен із спеціалістів підприємства являється справжнім практиком та професіоналом з багаторічним досвідом роботи в сфері землевпорядкування,геодезії, архітектури а також юриспруденції.

ТОВ «Альянс-консалтинг іф» будує свою роботу за принципом важливості та унікальності кожного нашого клієнта.

Землевпорядні та геодезичні роботи 
Землевпорядні та геодезичні роботи :: детально Даний вид робіт виконується у випадку необхідності встановлення на місцевості чітких меж земельної ділянки, визначення її цільового використання та рельєфу місцевості в якій знаходиться земля.
Технічна інвентаризація об'єктів нерухомості Технічна інвентаризація об'єктів нерухомості :: детально Це такий вид робіт, який передбачає комплекс заходів щодо обстеження та замірів збудованих (реконструйованих) будинків,нежитлових будівель та споруддетально 
Технічний нагляд за будівництвом і технічне обстеження будівель та споруд
Технічний нагляд за будівництвом і технічне обстеження будівель та споруд :: детально Технічний нагляд здійснюється протягом всього періоду будівництва запроектованого об’єкта, для запобігання вчиненню порушень державних будівельних норм і правил та законодавства в сфері будівництва.

Наявність спеціаліста, який веде технічний нагляд за будівництвом є однією із вимог при отриманні документу, який дозволяє розпочати будівельні роботи, а також документу, що засвідчує успішну здачу об’єкта будівництва в експлуатацію.


Переглядів: 124
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання