Івано-Франківськ Вулиця Мельника, 9б

Про компанію:

Архітектурне проектування. Ландшафтні роботи, дизайн та екстер'єрів, 3D візуалізація. Ремонтні роботи.

«STI» — це творчий колектив, який об’єднав талановитих архітекторів, художників та дизайнерів з метою створення унікальних інтер’єрів квартир, офісів, будинків, котеджів. З 2002 року ми створюємо проекти найрізноманітніших споруд.

Основним напрямком роботи для нас є архітектура та дизайн громадських і житлових приміщень.Результатом роботи фахівців виступає якісно виконаний проект дизайну, що складається з: 3D візуалізації майбутнього інтер’єру, альбому креслень для ремонту, експлікації, специфікації та авторського нагляду.Фахівці студії з величезною відповідальністю та творчою віддачею розроблять для вас проект дизайну інтер’єру, архітектурний проект будинку, котеджу, втілять в життя найскладніші завдання та заповітні мрії, поєднуючи їх з ергономікою та комфортом.

Варто зазначити, що ми ніколи не шукаємо простих шляхів. Розроблені нами проекти завжди індивідуальні. Дизайн інтер’єру створить сприятливу атмосферу та вигідно підкреслить ваш статус.За багаторічну співпрацю ми пропонуємо нашим партнерам систему знижок.

Висока якість, прагнення до досконалості, неповторний підхід до справи — ось відмінні риси «STI»

Впроваджені проекти:

Готель «Franz»
Готель «Atrium»Апарт-готель «MarMaros»
Котеджне містечко «Westhills»
Готель «Wellland»
Ресторан «4 сезони», вул. Урожайна, 5
Автогриль «Grand garage», м.Косів
Більярдний клуб «Paterson», вул. Галицька, 203
Території швидкого харчування «Буковель»:«Burrito bar», паркінг №2«Сицилія», піцерія /траса 14/«Куркуль» - варенична /витяг №8/.


Переглядів: 116
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання