Івано-Франківськ Вулиця Грушевського, 6
dps-zahid.com.ua +380 952603444

Про компанію:

Ландшафтні роботи, дизайн. Архітектурне проектування, ремонт та реконструкція приміщень. Будівельні, ландшафтні та фасадні роботи. Монтаж натяжних стель.

Агенція будівництва та дизайну «ДПС Захід» пропонує такі послугидизайн інтер'єрів (житлових та комерційних);архітектурне проектвання;ремонт та реконструкція;індивідуальне будівництво;опоряджування стін декоративною штукатуркою;зовнішнє, внутрішнє та декоративне оздоблення;натяжні стелі;системи освітлення;консультаційні послуги з питань архітектури та будівництва;дозвільні документи;реєстрація права власності на майно;землевпорядні і геодезичні роботи;курси по вивченню 3Dmax, ArchiCAD;програми для візуалізації.

Дизайн інтер`єру и архітектура«ДПС Захід» надає послуги по розробці дизайн-проектів інтер`єру, екстер`єру та ландшафту. Багато хто вважає, що дизайн інтер`єрів - це тільки красива картинка того, як буде виглядати оселя після ремонту. Насправді ж це різноманітні технологічні складнощі, що передбачають багато вимірів, розрахунків і креслень. Ми робимо проект приміщень з різним ремонтним бюджетом. Головне це те, що вони завжди відповідатимуть запитам клієнтів. Адже в будь-якій справітс профессионализм с оптимальным використанням ресурсів. Наші талановиті дизайнери і архітектори використовують спеціалізованіі прогрaми, які відтворючи інтер`єр, подають його зображення у вигляді реалістичної візуалізації.Будівництво и ремонт«ДПС Захід» виконує внутрішні, зовнішні та декоративні ремонтно-будівельні роботи високого рівня складності, гарантуючи відмінний кінцевый результат.

Ми однаково відповідально ставимось до ли-яких робіт, незалежно в об'єму та виду: чи то косметичний ремонт, чи капітальний ремонт «під ключ». Потрібно провести сантехнічні чи електромонтажні роботи, виконати штукатурно-малярні роботи, зробити кладку стін, перегородок чи фасадні роботи - наша агенція дизайнерських рішень надасть готові рішення для різних частин помешкання.

Завдяки професійному рівню роботи наші клієнти нам довіряють, цінують та рекомендують своїм знайомим.

Натяжні стеліТОВ "ДПС Захід" на ринку натяжних стель працює понад 10 років. Ми - єдиний офіційний представник в Україні від компанії DPS-груп, яка ес всесвітньовідомим виробник натяжних стель вже протягом 20 років. Крім того, з європейських виробників «ДПС Захід» постачає стелі NEWMAT виробництва Франції. Вітчизняні постачальники представлені лінійкою Miror, Labell, Dream, Asta M.Використання натяжних стель ТОВ «ДПС Захід» - целая работа с дизайнером, підкріплені широким спектром фактури, що дає дизайнерам можливість застосовувати різні ефекти у візуалізації. Так ефекту ідеально рівної фарбованої поверхні можна досягти завдяки матовим стелям. А використання напівпрозорої плівки забезпечує монтаж стель-світильників, коли світло проникає зі всієї поверхні стелі.Використовучи індивідуальний підхід та враховуючи побажання клієнта у нас існує гнучка система знижок.Зауважте, що на виконання будь-яких робіт наша фірма забезпечує договором, в якому прописані гарантії та якість.

Ми працюємо для Вас і нам важлива Ваша довіра.Консультації  з питань архітектури та будівництва:оформлення документів дозвільного характеру;проектування, експертиза, авторский і технічний нагляд;реєстрація права власності на нерухоме майно;земвлевпорядні і геодезичні роботи;сертифікація спеціалістів;технічні обстеження і інвентаризація об`єктів нерухомого майна.

Курси по вивченню 3dMax, ArchiCADКомпанія «ДПС Захід» проводить курсику з вивчення комп`ютерних програм для візуалізації (3dMax, ArchiCAD).Курси по вивченню 3dMax, ArchiCADКомпанія «ДПС Захід» проводить курси з вивчення комп`ютерних програм для візуалізації (3dMax, ArchiCAD). Навчання в групі від 2-х до 5-ти чоловік та індивідуальне навчання .По закінченні курсів видається сертифікат. 


Переглядів: 83
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання