вул. Південний Бульвар 23/31
galdvir.com.ua/ +380 673 44-55-67

Про компанію:

Фірма зводить стильні та зручні будинки переважно у центральних частинах міст. Саме такі житлові площі зазвичай цінують покупці.Взагалі ПФ “Галицький двір” – це понад 10 років успішної праці саме у будівельній галузі. Хоча фірма має значно більший досвід роботи на прикарпатському ринку – ще з 1995 року.

Перший проект фірма реалізувала у Бурштині, однак тепер будинки від “Галицького двору” можна побачити не лише на Франківщині. Львів, Трускавець, Івано-Франківськ, Верховина, Яремче, – саме такий перелік міст, які вже мають будови від “Галицького двору”.

Загалом організація зарекомендувала себе як відповідальний та надійний забудовник. Необхідна техніка, якісні матеріали та злагоджена команда професіоналів, – це секрет, який допомагає фірмі в максимально короткі терміни здавати об’єкти.

Будова в центрі Івано-Франківська, навпроти драмтеатру, стала своєрідною гордістю фірми. Надійний монолітно-каркасний будинок з біонічними формами зведений з використанням новітніх матеріалів. Він має комфортне сучасне планування квартир. Це творіння архітектора Ярослава Дяківа, який також є автором низки відомих міських будівель у центральній частині нашого міста. Серед його робіт можете побачити колишнє «Молочне кафе», «Союздрук» та «Переговорний пункт». З «Галицьким двором» архітектор співпрацює вже давно і вельми плідно. Наразі архітектор працює над новими будівлями.

Фірма створює проекти, в яких передбачено усе необхідне, щоб Ви могли відчути себе повноцінним мешканцем європейського міста – під’їзні паркувальні стоянки, дитячі майданчики, відпочинкові зони і, навіть, благоустрій території бруківкою.

Купувати житло від «Галицького двору» особливо вигідно ще на стадії будівництва. Саме в цей період забудовник пропонує найпривабливіші знижки. Це дозволяє зекономити, обрати найоптимальніший варіант оселі та зробити вигідне капіталовкладення в нерухомість. Можливі варіанти розтермінування оплати – до 2 років. Важливо те, що умови договору купівлі-продажу нерухомості не змінюються: сума фіксована, інфляція не враховується.

В планах – масштабні забудови на теренах всього західноукраїнського регіону. Адже широка географія відкриває нові можливості та допомагає розбудовувати нашу державу навіть в найскладніші періоди.


Переглядів: 191
Дата добавлення: 03-12-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання