вулиця Михайла Грушевського, 22А.
remax.ua +380 950 77-08-14

Про компанію:

ПРО RE/MAX

40 років Видатних результатів і Видатних агентів. З одного офісу, який відкрився в 1973 році в Денвері, штат Колорадо, RE/MAX перетворився на глобальну мережу, яка включає в себе більш ніж 120,000 агентів і офісів, що працюють за системою франчайзингу. Ці агенти сприяють розвитку самого продуктивного відділу продажів у світі. Завдяки їх зусиллям сьогодні можна сказати, що:

«Ніхто в світі не продає більше нерухомості ніж RE/MAX».

RE/MAX ТОВ приватна компанія, яка досі базується в Денвері і управляється своїми засновниками, Дейв і ГейлЛінігерамі. Система заснована на залученні продуктивних агентів і забезпечення їх необхідною підтримкою, неймовірною популярністю імені бренду, освітніми можливостями та іншими перевагами.

Успіх нашого бізнесу заснований на глобальному приєднанні, на розмірі нашої мережі і максимальних комісійних дляагентів. Для нас агент — найважливіший фігурант в нашій організації, і ми вкладаємо в наших агентів шляхом їх навчання ріелтерському бізнесу, тренінг програмами, які більше ніде не доступні. Іншими словами, великі справи здійснюються, коли молоді люди з потенціалом збираються разом і роблять нерухомість своєю професією. І це ядро RE/MAX.


Переглядів: 188
Дата добавлення: 19-11-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання