Івано-Франківськ Вулиця Короля Данила, 16а

Про компанію:

Продаж, купівля, оренда нерухомості.

Проведення будь-яких операцій з нерухомістю є доволі відповідальною справою, що вимагає певних спеціальних знань, навичок та досвіду. Вирішуючи самостійно подібні питання, досить легко розгубитися від надміру пропозицій, крім того є ризик натрапити на невигідні пропозиції чи неправдиву інформацію, упустити важливі нюанси угоди. Надійним виходом стане допомога кваліфікованих спеціалістів професійного агентства нерухомості.

Завдяки спеціальним знанням та актуальній інформації ріелтори зможуть вдовольнити конкретні вимоги та запити покупця чи продавця, орендаря чи орендодавця.

Агентство нерухомості «Олімп» пропонує своїм клієнтам:операції з продажу та купівлі нерухомості житлового, а також комерційного призначення;підбір пропозицій та оформлення договорів оренди нерухомості житлового та комерційного призначення;кваліфіковану допомогу при продажі чи купівлі земельних ділянок;експертну оцінку нерухомості;фаховий юридичний супровід;детальну перевірку документів при продажі нерухомості;підготовку документів для продажі;експертну оцінку нерухомості;інші юридичні послуги.Наші послуги забезпечать вам швидке та безпечне вирішення питань, пов’язаних з нерухомістю.


Переглядів: 203
Дата добавлення: 29-10-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання