Івано-Франківськ Вулиця Тролейбусна, 2а;Івано-Франківськ Вулиця Молодіжна, 52

Про компанію:

Телекомунікаційні послуги. Підключення та забезпечення доступу до мережі Інтернет, IP-телефонії.

Загальновідомий факт: хто володіє інформацією — той володіє всім. Нові інформаційні технології досягли такого розвитку, що, мабуть, не залишилось жодної сфери людського життя, не охопленої глобальною мережею Інтернет. Поступово Інтернет стає невід'ємною частиною побуту більшості людей всього світу.

Основна мета нашої компанії — побудова міської та регіональної мультисесійної мережі, яка дозволить отримати нашим користувачам як доступ до всесвітньої мережі Інтернет, так і аудіо та відео контенту з локальної мережі (IPTV, VOD, FM і аудіо трансляція), ігрових серверів.

Послуги компанії — «ЮТІМ» відкривають для користувачів нові можливості використання їх домашнього комп'ютера як універсального джерела інформації та розваг, що включає у себе доступ до всесвітньої інформаційної мережі Інтернет.Основне правило, яким керується наша компанія — надання послуг Інтернет якомога ширшому колу клієнтів. Ми завжди орієнтуємося на довгострокову співпрацю, розуміючи, що це можливо тільки за умови дотримання принципів етики і максимальної віддачі при спілкуванні з клієнтами.

Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки якість послуг і унікальність рішень, але й індивідуальний підхід, прозорість роботи на всіх етапах, а також захист інтересів клієнта.Наш спектр послуг і можливостей, що надаються, постійно розширяється, а їх характеристики поліпшуються відповідно до технологічних інновацій і потреб клієнтів, що ростуть:  

Підключення до мережі
Інтернет через високошвидкісні оптоволоконні та радіо канали зв'язку 
Організація та супровід віртуальних мереж (VPN) 
Реєстрація та обслуговування доменних імен 
Доступ до локальної комп'ютерної мережі 
Побудова та супровід оптоволоконних мереж 
Розробка, розміщення та підтримка web-сайтів 
Ігрові сервери Audiostreaming IPTV — IP телебачення VoIP — мультимедійні дзвінки

UTeam ISP — Твоя команда!


Переглядів: 198
Дата добавлення: 25-10-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання