Івано-Франківськ Вулиця Незалежності, 81/1

Про компанію:

Надання нотаріальних послуг.

Звернувшись до нас ви можете бути впевнені, що ми надамо вам повний спектр нотаріальних послуг, законність і конфіденційність яких гарантована, а також безкоштовні консультації з питань діючих норм законодавства, зокрема у сфері сімейного, цивільного, господарського, земельного права.

Відвідайте нашу нотаріальну контору і ви не пошкодуєте! Наші кваліфіковані працівники з великим досвідом роботи гарантують оперативність і якість послуг!

Багатий досвід роботи нотаріусом і глибокі знання в області права дають можливість обирати найбільш оптимальні шляхи для вирішення ваших проблем.

Нотаріус надає кваліфіковані нотаріальні послуги як фізичним так і юридичним особам.І головне – повна конфіденційність. Жодна інформація, яка стосується вас та вашої справи не потрапить до по сторонніх осіб та буде зберігатись у таємниці.

Обираємо тільки індивідуальний підхід та ознайомлення зі справою, адже певні, що кожна справа унікальна та потребує глибокого вивчення і кращого рішення. І все це за прийнятними цінами.Пропонуємо:Широкий спектр нотаріальних послугЧ


Переглядів: 238
Дата добавлення: 25-10-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання