Івано-Франківськ

Про компанію:

Продаж, монтаж та ремонт ліфтів, ескалаторів, траволаторів. Модернізація ліфтів.

«Західна Ліфтова Корпорація» — підприємство, головний напрямок діяльності якого — постачання, монтаж та експлуатація сучасного ліфтового обладнання.Компанія працює за принципом «під ключ», починаючи співробітництво з замовником ще на етапі проектування споруди.

Це дозволяє функціонально вмонтувати ліфт в архітектуру будинку. На початковій стадії проектування будинку спеціалісти нашої компанії надають консультації проектувальникам, конструкторам щодо вибору типу обладнання, його модифікації, системи приводу та ін.

Це дозволяє отримати оптимальний результат.«Західна Ліфтова Корпорація» пропонує  сучасне, якісне, довговічне обладнання. Компанія співпрацює з провідними європейськими виробниками: KLEEMANN, TRESA, ORONA, RERMAN, SANEL, DOPPLER, ALGI, SKG, BKG та іншими.

Компанія WLC володіє можливостями представляти модельний ряд ліфтового обладнання від 200 кг до 300 тонн. Продукція сертифікована та має дозвільні документи на застосування в Україні. Надаємо гарантії на 3 роки.

Продукція, яку пропонує «Західна Ліфтова Корпорація»:ліфти:панорамні ліфти;пасажирські ліфти;лікарняні ліфти;вантажні ліфти;автомобільні ліфти;паркувальні системи під автомобілі;маловантажні ліфти та підйомники;кухонні ліфти;ескалатори та траволатори;платформи та підйомники;комплектуючі: двері, стелі, підлоги, пульти, кабіни.


Переглядів: 247
Дата добавлення: 25-10-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання