Івано-Франківськ Вулиця Василіянок, 15 (5 поверх)
+380 505 85-39-28

Про компанію:

ПП «Спеціалізована ремонтно-будівельна компанія «Портал»» - це провідна будівельно-ліфтова компанія, що спеціалізується на встановленні ліфтового та ескалаторного обладнання на всій території України, зокрема й в Івано-Франківську.

Ми здійснюємо широкий спектр послуг, таких як монтаж, демонтаж, пусконалагоджувальні роботи, модернізацію, ремонт та технічного обслуговування ліфтів та ескалаторів. Ми також надаємо допомогу в реєстрації ліфтів в органах Держгірпромнагляду.

Пропонуємо якісні, надійні та комфортні в експлуатації за доступними цінами ліфти. На всю продукцію, а також на роботи з встановлення надаємо гарантію.

Наші клієнти – це як малі підприємства сімейного типу, так і великі підприємства всеукраїнського масштабу. Ми завжди підтримуємо наші стандарти на високому рівні, щоб наша продукція приносила приємні враження і служила роками нашим клієнтам.

Працюєм у всіх сегментах ліфтового обладнання - як у напрямну недорогих ліфтів для соціального житла, так і в преміум класі, з обладнанням європейських виробників, представником яких ми являємось. Самостійно імпортуємо та розмитнюємо все обладнаня, що значно вплаває на конкурентність нашого обладнання.


Переглядів: 162
Дата добавлення: 25-10-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання