Івано-Франківськ Вулиця Дністровська, 49

Про компанію:

Гуртовий, роздрібний продаж господарських та електротоварів, побутової хімії, косметики, столярних і галантерейних виробів, нижньої білизни, мобільних аксесуарів.

Гуртівня «Оптовичок» пропонує широкий асортимент електротоварів, побутової хімії, косметики, спідньої білизни та мобільних аксесуарів.Наш асортимент постійно оновлюється та розширюється, адже ми дбаємо про те, щоб ви мали великий вибір справді якісної продукції.

Цінова політика магазину приємно тішить, ми не завищуємо ціни, навпаки, стараємося зробити їх якомога доступнішими.

Пропонуємо продаж:свічки;клей;скотч;білизна;шкарпетки;гаманці;сумки та клатчі;випрямлячі та плойки;фени;навушники;господарські товари;побутова хімія;інструменти;посуд;вінчики та сита;термоси;вироби з дерева;мишоловки;бігуді;щітки;канцелярія.

Ми допоможемо вам обрати все необхідне з-поміж широкого асортименту та надамо фахову консультацію щодо всіх товарів та послуг. Ми з упевненістю можемо гарантувати відмінну якість наших товарів, адже співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками.

Весь товарний ряд відповідає міжнародним стандартам якості та має усі необхідні сертифікати.Переваги:відмінна якість продукції;досвідчені продавці;кращі ціни;великий вибір товарів різного призначення;наявність усіх сертифікатів;розуміння потреб клієнтів;ввічливе та привітне обслуговування.


Переглядів: 297
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання