Івано-Франківськ Вулиця Військових Ветеранів, 12, офіс 65, пов. 3
recon.prom.ua www.facebook.com/respectcleaning +380 961612710

Про компанію:

Дизайн та виготовлення зовнішньої реклами, широкоформатний друк. Виготовлення нестандартних дерев'яних та кованих виробів, відкатних автоматичних воріт. Продаж світлодіондних стрічок та модулів.

Компанія «РЕКОН — РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ» працює на ринку зовнішньої реклами з 2006 року. За період свого розвитку ми освоїли і запустили у виробництво дуже широкий спектр товарів та послуг галузі: від друку візиток і флаєрів до виготовлення об'ємних букв та світлових вивісок.

Також виготовляємо нестандартні вироби з дерева та металу. Здійснюємо брендування автотранспорту та вітрин (вікон) замовника від дизайну до безпосередньої оклейки. За роки роботи у нас з`явилось багато партнерів по бізнесу та друзів в різних регіонах України та за її межами.

В своїй роботі ми керуємось такими принципами: — йти завжди на зустріч клієнту — максимально стислі терміни виготовлення виробів — використовуємо тільки якісні матеріали — нестандартне мислення в дизайні. 

Таблички інтер`єрні, таблички на двері (матеріал пластик).Вивіски світлові та несвітлові (пластик, композит, оцинкована бляха, дерево, ковка).Адресні таблички (світлові та не світлові).Стенди, щити інтер`єрні інформаційні (матеріал пластик).Щити рекламні зовнішні (матеріал оцинкована бляха+оракал).Штендер (спотикач), вказівники, навігатори.Світловий короб - лайтбокс.Світлові  та несвітлові об`ємні букви. Брендування автотранспорту та поклейка вітрин замовника (виготовлення наклейок).Широкоформатний друк: банер, оракал, сітка, прапор, перфорована плівка.Світлодіодна продукція.Дашки з полікарбонату, ковані вироби, нестандартні вироби з дерева та металу.Рекламні сувеніри – дерево, пластик, магнітні сувеніри.

Поліграфія: візитки, флаєри, буклети і тп.Відкатні ворота з можливістю установки автоматики.Здійснюємо ремонт та обслуговування рекламних конструкції, переобладнання світлових вивісок на енергоощадні світлодіодні джерела освітлення.Led-табло, біжучі стрічки, аптечний хрест, відео-вивіска, світлодіодне табло "Обмін валют. Виготовлення паспорту вивіски. 

Вартість робіт  може змінюватись в залежності від багатьох факторів (об’єму замовлення, терміновості виготовлення, пори року монтажу готового виробу, складності замовлення і т.п.).    

При замовленні світлового короба більше 2м. кв. – подарунок – сутінковий датчик!     Монтаж вивіски коштує 10-12% від вартості виробу (але не менше 350,00 грн).


Переглядів: 164
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання