Івано-Франківськ
woodone.com.ua www.facebook.com/woodonedecor +380 666858450

Про компанію:

Виготовлення та продаж виробів з дерева: меблі з фанери; параметричні меблі; меблі-трансформери; дерев’яний декор для кафе і барів; сувенірна продукція; годинники; шкатулки.

Якщо ви прагнете облаштувати у помешканні затишний, стильний та функціональний простір, звертайтеся за допомогою до «Woodone». Спеціалізуємося на виготовленні якісних та різноманітних меблів. Ми володіємо можливостями створити унікальні меблеві комплекти та окремі предмети інтер'єру з дерева — цілі дитячі кімнати, комплекти меблів для кухні, вітальні, офісу тощо.

Ви будете вражені цікавими стилістичними рішеннями, якістю виготовлення, увагою до дрібних деталей. Ми врахуємо ваші побажання та створимо меблі, які відповідатимуть вашим уявленням про надійність, добротність, гармонію та красу.Молоді, креативні, сповнені сил та енергії, з безліччю цікавих ідей — такими є працівники цієї динамічної компанії, що невпинно розвивається для вас і заради вас.

Повірте, ми вміємо приємно дивувати, створюючи справжні шедеври з дерева. А повний цикл виробництва дає змогу нам максимально оперативно та професійно виготовити вироби різного рівня складності.Ми зможемо виготовити комплект меблів повністю під цілу кімнату: меблі в квартиру чи в офіс.

Виготовимо дуже гарні дитячі кімнати, стильні та функціональні шафи-купе та інші вироби. Створюємо 3D візуалізацію, яка входить у вартість робіт — це важлива перевага, яку пропонує наше підприємство.Що саме пропонуємо? Швидко, якісно і професійно виготовимо:дитячі кімнати;гардеробні кімнати;офісні меблі;кухні;меблі з фанери;параметричні меблі;дерев’яний декор.Чому ми?

Наші переваги:наші вироби задовольнять потреби навіть дуже вибагливих клієнтів;у нас прийнятні ціни на всю продукцію та послуги;можемо виготовити продукцію за індивідуальним замовленням.

До речі, наша компанія відкрита до співпраці з дизайнерами, декораторами та виробниками меблів. Пропонуємо творити красу разом! 


Переглядів: 283
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання